Blog van angeleyes

afbeelding van angeleyes

Ik doe vaak alsof

Ik doe vaak alsof het heel goed met me gaat,terwijl van binnen echt kapot ga
Ik heb borderline,of tenminste veel kenmerken ervan
Heb er veel last van gehad,veel angsten,paniek,hyperventilatie,enz enz
Heb ook best veel meegemaakt,en veel in therapie gezeten en me eigen 2 x klinische op laten nemen.
Me ex heeft dat hele proces mee gemaakt en was er altijd voor me,het gedoe begon allemaal op me 16de dat ik het moeilijk kreeg en me ex leerde ik toch op me 14de al kennen

afbeelding van angeleyes

Het leven is keihard

Hallo lieve lezers

Wat voel ik me toch enorm rot zeg
Denk dat jullie dat ook weleens hebben
Ik snap me ex echt gewoon niet meer,als je iemand 12 jaar kent,dan denk je toch te weten hoe de persoon is?
Ik heb echt het gevoel soms of die afgelopen 12 jaar niet echt waren,dat het een grote droom was.Hoe kan iemand die zoveel van je hield en zoveel voor je overhad,zo ineens een andere relatie krijgen en jou niet meer zien staan?Oke we hebben onze up and downs gehad maar das denk ik wel gezond in een relatie.

afbeelding van angeleyes

Hoop dat de pijn ooit minder word

Hai hai

Heb me ex al 2 dagen niet gesmst,klinkt gek maar das heel wat voor mij
Ik mis hem wel heel erg hoor ondanks wat ie me de afgelopen maanden heeft aan gedaan
Hij wil voorlopig een tijdje geen contact meer,en daarna zien we wel hoe of wat zei die.
Ik heb dan gelijk weer een beetje hoop,van owww we zien wel hoe of wat.
Maar ik weet ook wel dat het gaat om eventuele vriendschap te houden,maar toch hou je die hoop

afbeelding van angeleyes

Weet iemand waarom ik die gedachte heb?

Ben heel bang om me ex helemaal los te laten,bang dat het een gewoonte word en dat hij went aan dat ik hem niet meer bel of sms en hem dan helemaal echt kwijt ben.
Want je hebt toch vaak dat als je dingen gaat laten,dat je er op ten duur vrede mee hebt of eraan gaat wennen.
En ik ben bang dat als ik me ex niet meer bel of sms,hij daar ook op ten duur aan wend,en me vergeet ofzo
Is dat raar dat ik zo denk?

afbeelding van angeleyes

Te druk in me hoofd

Hai Hai

Het is lekker weer buiten,das ook even het enigste lichtpuntje voor mij nu
Ik heb vanmorgen een berichtje van me ex gehad.
Stond in dat ie voorlopig even contact meer wilt,hij werd moe van mijn smsjes,wilde even wat rust (met zijn nieuwe vriendin) hij vond het allemaal heel erg van mij en me vader (zie vorige blog)en als ie me nodig had belde ie me wel,vind wel rot hoor het is net of de persoon die ik 12 jaar kende ineens overleden is,een vreemde.

afbeelding van angeleyes

Wil even helemaal niks meer

Zit alleen in me appartementje
Intens verdrietig,voel me gewoon misselijk,pieker veel,en zit er echt helemaal doorheen
Me ex is dit weekend met zijn nieuwe vriendin weg,en ik zit me hier rot te voelen,denkend aan of ie me wel eens mist,hoe die me de afgelopen weken heeft behandelt(te lezen in mijn vorige blog).
Denkend aan hoe ik nu verder moet zonder hem,goh wat hou ik van die jongen zeg ondanks wat ie me de afgelopen weken aangedaan heeft.
Veel mensen om me heen zeggen ach laat hem toch,nawat ie jou de afgelopen weken aangedaan heeft,moet je eens niet aan hem wille denken.

Inhoud syndiceren