Het is UIT!!!

afbeelding van Jemmie

Zo, ik moet echt even mn verhaal kwijt. Vijf weken geleden was mn vriend jarig en dit hebben we natuurlijk gevierd. Vijf weken geleden zaten we nu nog samen op de bank tv te kijken. Maar komende dinsdag is het ook 5 wekend geleden dat mijn vriend zei dat ie het echt niet meer zag zitten tussen ons.

Hij kwam thuis en dat was het eerste wat er uit hem kwam. Twee uur samen zitten janken en toen is hij naar zijn ouders gegaan. Nu vijf weken later zijn we niet veel opgeschoten. We hebben twee jaar samen een huis gekocht, ik ben weggegaan bij mijn ouders en heb alles toen achter gelaten. Ben bijna 100 kilometer verderop gaan wonen. Had ook nog eens een nieuwe baan hier gevonden waar ik nu twee weken werkzaam ben, maar ik word helemaal gek van mezelf!!
Mn vriend moet nog steeds een afspraak maken met de hypotheekadviseur om te kijken of hij het appartement kan overnemen en ik zou op zoek moeten naar andere woonruimte. Maar dat wil ik helemaal niet!! Dit is mijn huis, hier voel ik mezelf fijn en prettig en zo. Maar goed, ik kan het niet in mn eentje betalen. Het is zo verschrikkelijk moeilijk!! Mijn gevoel en verstand staan lijnrecht tegenover elkaar. Mn verstand zegt dat ik verder moet, dat het niet meer goed zal komen en dat ik mezel er overheen moet zetten, maar mn gevoel zegt dat ik toch nog moet proberen om hem voor mezelf te winnen.

Ik wil zo graag nog een kans!! Ik heb mezelf sinds we samenwonen mezelf teveel aan hem opgetrokken. Was alleen maar met hem bezig en vond het niet leuk als ie weg ging of zo. Dat deed hij dan ook meestal niet voor mij. Maar goed, ik besefte ook wel dat het zo niet langer ging. Vandaar was ik zo blij met mn andere baan, want nu ben ik iedere avond om half zes thuis en kan ik ook leuke dingen gaan doen. Heb nu eindelijk wat vrienden opgebouwd en alles en wilde het wat anders aan gaan pakken, maar nu is he over!!!

Ik weet echt niet wat ik met mezelf aan moet, want ik voel me zo verschrikkelijk klote!! Het liefst zou ik hem aan zn haren mee terug naar huis slepen om het nog een kans te geven, maar dat gaat natuurlijk niet.

Het is zo ontzettend moeilijk!!