bijna een week verder

afbeelding van Gast

Het is nu bijna een week geleden dat hij de kids alleen heeft gelaten, om haar te ondersteunen in haar hoofdpijn, zie vorige blog.
Na vele verwijtende smsjes van zijn kant, waarin hij de schuld bij mij neerlegt, is er nu radio stilte.
Hij stuurt de kids wel smsjes, maar die zijn oppervlakkig, komt niet terug op wat er is gebeurt.
Ben blij dat ik me niet heb laten uitlokken,tot vervelende tegenreactie, maar alleen heb gezegd dat hij dit zelf moet uitpraten met zn kids, maar dat doet hij niet en de kids hebben het nu even helemaal gehad met hem. De oudste zegt dat hij het niet kan begrijpen, dat hij haar hoofdpijn voor laat gaan op hun.
Toen hij bij me wegging, heeft hij gezegd, dat hij kickt op het feit, dat zij hem zo nodig heeft, ze is afhankelijk van hem, met haar psychische toestand, hoofdpijn en allerlei ander klachtjes. Ik ben nooit echt afhankelijk van hem geweest, miss had ik dat wel moeten zijn???, was ie miss niet weggegaan.
Maar ja zo zit ik niet in elkaar. Het maakt me boos en verdrietig, boos, omdat ie de kids zo heeft laten zitten en verdrietig dat 30 jaar om oa deze reden is weggegooit.
Hij verwijt me nu van alles ben geen goede moeder, zeg geen nee tegen de kinderen om het maar gezellig te houden, hij weet precies wie er bij me thuis komt, eet en wat ik doe, de buurt licht hem in, geen fijne situatie.
Voorheen, zag hij het nooit als ik nieuwe kleren aan had, nu wel en geeft commentaar op dat het allemaal geld kost, Ik zorg er alleen maar voor dat ik er ondanks alles er goed uit blijf zien, zodat ik mezelf goed voel.
Waarom moet dat, of is dat jaloezie, ik ga door met mn leven, ga uit, heb veel mensen om me heen die me steunen, heb veel nieuwe mensen leren kennen.
Waarom, maakt ie zich zo druk, om wat ik doe, dat moet hem niet meer interesseren, zou ik zeggen.
Is er toch iets van spijt te bemerken, of kan hij gewoon niet hebben, dat ik mn leven heb opgepakt en verder ben gegaan. Is zo'n afhankelijke vrouw ook niet alles, weet dat ie bijna dagelijks bezig is met haar migraine, of naar de arts, of mee naar therapie, of als ze er door zit, met haar praten.
Miss moet ik dat helemaal niet willen weten. Over 2 weken krijg ik de sleutel van mn huis, weg uit de buurt, mn eigen stek en echt opnieuw beginnen
Daar heb ik veel zin in en daar houdt ik me maar aan vast.

afbeelding van kiki70

Lieve47

Ten eerste maak jij zelf uit wat je doet en met wie jij omgaat en wie er op visite komt, ook al nodig je heel je woonplaats uit, het gaat hem NIETS meer aan. Wat jij aantrekt maak jij ook zelf uit en daar heb je hem niet bij nodig. Ook al kleed jij je sexy of wat dan ook..nee hij wil jou pakken en zal jou dat op elke manier kwetsen..ook met de kinderen..laat je niet gek maken

en die andere vrouw heeft hem ingepakt en ze zal daar gretig gebruik van maken..en lieve47 jij moet vooruit blijven kijken..ga er lekker op uit met je kinderen en doe of je neus bloed..kwader kun je hem dan niet krijgen..en wat betreft je buren die hem inlichten..laat ze dat maar lekker doen..dan weet hij dat je het niet zwaar hebt en dat je van gezelligheid houd..hou de eer aan jezelf en blijf gewoon je zelf!!!
en even nog over afhankelijkheid...voor hem is dit geen pretje hoor..believe me

Ik wens je veel sterkte

kiki

afbeelding van Lieve47

@ kiki

Eigenlijk is het gewoon ye gek, dat je daarover weer loopt na te denken, terwijl ik voor mezelf de boel aardig op de rit heb.
Dat hij mij wil kwetsen kan me niet zo veel schelen, maar als het om mn kids gaat dan......ben je toch kwetsbaar,
Dank je voor je reactie, het sterkt me in de manier waarop ik er mee om probeer te gaan.

Lieve