Ik ging al ongeveer 6 maanden om met een meisje op school. Ze zat soms ook in mijn klas. En ze was paar keer bij me thuis geweest maar ze hield me voorduren aan het lijntje. Na van loop van tijd ga je ook wel gevoelens voelen omdat ik der zo mooi vond. Ze wou dus misschien na de examens afspreken. Nu heb ik eindelijk een mailtje terug en ik ben er niet blij meej. Ze zegt dat ze nooit iets voor me gevoeld heb wat volstrekte onzin is! Nu mailt ze natuurlijk dat ze niet wil afspreken. Maar ik heb op zijn minst het recht der nog een keer in real life te spreken over wat ik nou werkelijk van der vond in na die 6 maanden. En via een mailtje werkt dat niet vind ik. Daarom wil ik vragen of ze nog een keer met me wil praten heb der telefoon nie. Of dat ik dan zeker op de diploma uitreiking der even de waarheid ga vertellen. Hoe kan ik het best hiermeej omgaan?
@breezerlemon: niet claimen!
Ik weet donders goed dat het echt ontzettend kut is om met allemaal vragen, twijfels en rotgevoelens rond te lopen. Het komt allemaal neer op: je voelt je teleurgesteld, niet serieus genomen. Het feit dat ze wel heeft aangegeven waar haar grenzen liggen, betekent toch wel dat ze juist wél rekening met je houdt. Maar liefde valt niet af te dwingen!
Ze is dus wel bij je langsgekomen. Waarom zei ze dat ze dat deed? Wat gebeurde er dan allemaal? Was er iets wat leuk was? Wat heb je precies gezegd tegen haar, dan? En op wat voor manier hield ze je aan het lijntje? Ik wil graag die dingen weten om het plaatje compleet te maken.
Ze zegt dat ze nooit wat voor je gevoeld heeft, en je weet zeker dat ze wel wat voor je gevoeld heeft. Het is toch mogelijk dat jij jullie contact heel anders heeft ervaren dan zij? Ik wil geen partij trekken, maar hier heb jij een heel duidelijk antwoord van haar. Hiermee zegt ze ook: ik wil niet dat je te hard van stapel loopt, dat je er te veel van verwacht.
Als hier nou een vriendschap uit komt, dan is dat toch ook goed? Niks mis mee, toch?
Een diplomauitreiking kan voor haar een mooie tijd zijn. Haar ouders zullen er vast ook zijn. Houd de eer aan jezelf en doe het niet op haar diplomauitreiking. Daarmee verpest je het voor haar en voor jezelf.
Echt, ik heb het allemaal meegemaakt, al die vragen en twijfels, de enorme behoefte om de ander in real life te zien. En weet je wat het is, door er steeds mee rond te lopen, sneed ik mezelf alleen maar in de vingers. Want in plaats van zitten mokken, had ik ook nieuwe mensen kunnen gaan ontmoeten.
Wat vaak sowieso helpt is om meerdere oefenbrieven te schrijven. Met schrijven wordt het voor jezelf helderder wat je precies wilt zeggen, wat je ermee wilt bereiken, wat het je zou opleveren, en wat het je kost.
Pas op je tellen, want als je een verkeerde indruk achterlaat, zul je nooit haar vertrouwen en haar hart winnen.
Jelle.
"Als er niets is waarvoor je bereid bent klappen te vangen, word je niet gelukkig. Kies wel je strijd zorgvuldig." (Jelle)
"Het leven is veel leuker dan je ex." (Loesje)
"Het leven is als taco's eten. Niet aan beginnen als je bang bent om te knoeien." (anoniem)