Als je door de eerste fase gaat van het verbreken van de relatie met een narcist, heb je waarschijnlijk niet de energie om ook maar iets te doen. Dit is een normale apathische reactie na al de vernederingen en krenkingen die horen bij narcistisch misbruik. Je voelt je eenzaam, waardeloos en je levensenergie is uitgeput. De pijn van afwijzing en ongeloof is intens. Op de weg in het herstel zijn de eerste weken ondraaglijk en leef je echt van uur tot uur. Maar slechts in korte tijd, ga je je beter voelen! Enkele goede dagen, sommige slecht. Het is een proces dat een tijd duurt. Maar je lichaam begint te genezen en de ergste symptomen gaan langzaam weg.
dat zijn mijn handvatten die ik momenteel steeds aangrijp! meer dan 5 jaar hoop gehad dat de relatie toch zou slagen. echter ik werd er steeds ongelukkiger door. Hij had een hoop bla bla gehalte.. maar handelen ho maar.
ik wil gewoon herstellen. ik zou in principe gaan samenwonen.. en nu moet ik alles om zien te schakelen en me weer richten op mijn eigen toekomst.. mijn eigen geluk.. mijn eigen huis! shit wat doet het zeer!
Horus
Er valt niet te leven met een narcist, hoe pijnlijk het ook is en hoelang je het gevoel blijft houden van gemis. Je bent beter af zonder die persoon, want die zal nooit veranderen of genezen, er is helaas geen wonder pil uitgevonden voor narcisten..
Sterkte
Kiki
Kiki
weet je vanaf het moment dat ik informatie vond over een Narcist ging de wereld weer voor me open. Ik besef nu dat ik heb gevochten voor iets dat nooit te winnen was behalve het verliezen van jezelf. ik weet dat de pijn nog lang zal duren. ik weet ook dat er achter dat gemis, teleurstelling en de pijn.. een sterkere ik geboren zal worden. En Kiki dank voor je reactie. Momenteel ben ik op zoek naar zoveel handvatten om de waaroms voor mezelf te kunnen beantwoorden.
Horus
Waarom waarom waarom, dat woord moet verboden worden, het woordje ALS ook..het wordt te vaak gebruikt..je zal er nooit achter komen bij een narcist..echt niet!!
Ga van het leven genieten, er is zoveel meer te beleven en als jij alleen antwoorden wilt hebben kom je er nooit vanaf..geloof me!!
Sterkte
Kiki