Hallo,
Zoals velen onder jullie heb ik ook zo al mijn probleempjes gehad in de liefde. Maar nu is het toch de eerste keer dat ik er zo vanaf zie.
Normaal ben ik niet het type dat gaat zitten huilen omdat het gedaan is met mijn vriendje, vroeger kon ik daar licht overgaan en had ik zoiets van ander en beter.
Nu, de jongen waarover ik het wil hebben is iemand speciaal, hij heeft mij een gevoel van bescherming, eigenlijk soms zelfs zo een beetje dat vaderlijke gevoel.
We hebben al een hele historie achter de rug, we hebben zo'n knipperlichtrelatie, eens een maandje wel, dan weer een paar maanden niet.
Het grootste probleem tussen ik en hem is dat we alle2 een andere visie hebben op het leven, bij hem gaat alles er redelijk streng en rustig aan toe, terwijl mijn leven altijd wel verrassende wendingen heeft, ik echt wil profiteren van het leven.
Ik zeg niet dat hij niet profiteerd van het leven, hij profiteerd gewoon op een andere manier ervan.
Waardoor hij dan op zijn beurt weer vind dat ik alles veel te speels en kinderachtig zie.. maar ik blijf erbij dat ik gewoon een andere visie heb.
Laten we nu eens het uitgaan nemen, ik draag nogal rap een minirokje en dans ook op het podium enzo, terwijl hij meer langs de kant staat te praten met zijn vrienden. Ik heb daar totaal geen problemen mee, maar hij is dan wel weer jaloers als er dan andere jongens met mij komen dansen. Verstaanbaar natuurlijk, ik wil mij niet voorstellen dat er een meisje met hem zou gaan dansen, guess dat ik ze gewoon dood doe... :s
Nuja, we hebben gewoon veel meningsverschillen.. maar dat neemt niet weg dat we elkaar niet graag zien. Het heeft gewoon een gevoel dat we niet samenpassen door de verschillende visies op het leven.
Daarom hebben we de laatste keer dan ook besloten definitief er een punt achter te zetten. Eerlijk, de vorige 3 keer vond ik dit niet echt moeilijk, ik kon hem gewoon laten gaan. Maar nu het zo definitief is vind ik het toch heel moeilijk, heb ik het gevoel dat ik misschien niet besefte hoe graag ik hem zie.
Van zijn kant laat hij dan weer duidelijk overkomen dat het voor hem te laat is, terwijl zijn beste vriend mij dan wel komt vertellen dat mijn ex mij nog graag ziet, en het zeker nog niet het einde van het verhaal is. Ik krijg meer en meer het gevoel dat hij zijn beste vriend de brokken laat lijmen die hij maakt. Waarom komt hij mij dat zelf niet allemaal vertellen?
Er is tussen ons veel gebeurd, heel veel. Dingen die ik hem niet zou kunnen vergeven maar toch doe. En omgekeerd waarschijnlijk ook.
Nu heb ik wel het gevoel hoe meer ik mijn best doe om hem terug te krijgen, hoe verder hij wegloopt. Natuurlijk is de oplossing nix forceren, maar ik wil hem terug voor zijn liefde voor mij helemaal over is. Ik weet gewoon niet wat ik moet doen, want ik hou er ook rekening mee dat hij kan verliefd worden op een ander meisje, en dan ben ik hem zeker kwijt. De liefde hé .. tkan mooi zijn maar tis echt stresserend.....
Sharon
Tijd geven
Hallo MissB*tch,
Effen een kort berichtje.
Tijd geven is elkaar een poosje niet zien. Ik vermoed dat het gewoon variabel is van persoon tot persoon, van relatie tot relatie. Ik heb zelf geen ervaring met hoeveel tijd je hem moet geven. Is het 1 week, 1 maand, 3 maand? Het punt is: Je gaat effen verder zonder elkaar, en op die manier bekijk je wat die relatie waard was. ALs jullie gewoon samen blijven uit gewoonte, of omdat jullie echt elkaar graag zien...
Als het het laatste is, dan zal alles wel goedkomen. Zeker als jullie beide er nog voor willen gaan. Als je natuurlijk zegt dat er zaken gebeurd zijn die jullie elkaar niet kunnen vergeven?
Geef het tijd. Houdt u bezig met u zelf. Vermijd contact. Hij is degene die weggegaan is, hij is degene die moet terug komen.
En als ie zo snel op een ander verliefd wordt: dan betekende jullie relatie niet zo veel. Hij kan zich in een nieuwe relatie storten, om u te vergeten. Maar dat is dan meestal gedoemd om te mislukken. Maar dat is het risico. Ik zou u geen andere raad kunnen geven.
Als er ooit terug contact komt onthoudt dan: communicatie is belangrijk!
Sterkte!
Groeten,
Nico
tijd geven
Ik kan niet anders dan me aansluiten bij de raad van Nico. Ook ik kom uit een relatie met iemand die een totaal ander beeld heeft op de dingen dan ik. Met hem had ik ook een knipperlichtrelatie en ik ben er nu bijna van overtuigd dat ik die relatie om de verkeerde redenen heb "getrokken".
Maar idd geef het tijd, geen contact. Ook bij mij is hij diegene die is vertrokken en dan nog als een dief in de nacht. Hij zegt dat hij zich terug goed voelt nu hij terug in zijn streek woont, zoveel te beter voor hem zeker, geeft mij de indruk dat de hele relatie op zich voor hem niet veel heeft betekend.
Maar goed, in ieder geval, sterkte.
Groetjes
bedankt
Bedankt voor je reactie
Mja .. ik probeer eigenlijk wel nog veel contact te zoeken hoor, rij toevallig langs zijn huis en staat zijn auto er niet dan toevallig langs zijn werk ofzo ..
Ik stuur hem af en toe nog berichtjes waarin ik duidelijk maak dat ik hem nog altijd heel graag zie, bijna zelfs liever dan toen ik er een relatie mee had.
Het is gewoon zo een raar gastje ..
Zal eens proberen van ons 'relatie' te schetsen.
De eerste keer hebben we dus bijna 2maand samen geweest, en heb ik het gedaan gemaakt omdat ik vond dat hij te veel aandringde op seks. Heb hem dan gewoon gezegd dat ik het niet meer zag zitten.
We hebben elkaar dan enkele maanden niet meer gehoord.
De 2de keer waren we op één of ander manier weer in contact gekomen, elkaar terug gezien ofzo ik weet het niet meer precies. Dan speelde hij met mijn voeten , zeggen dat hij ging komen maar hij kwam niet, niet terug sturen op smsjes , niet oppakken als ik belde, ...
Dan heeft hij er een einde aan gemaakt.
Eerlijkgezegd de eerste 2 keer vond ik het niet erg, ik geraakte er nogal rap over, zelfs niet voor geweend ofzo.
De 3de keer was het weer voor een weekje of 2, maar toen hadden we de hele tijd ruzie over stomme dingen dus vonden we het beiden beter uit elkaar te gaan.
De 4de keer was eigenlijk de laatste en leukste keer qua goedmaken. Hij stuurde mij na maanden geen contact plots een smsje met : ben je mij al vergeten? Ik stuurde terug dat ik hem natuurlijk nog niet vergeten was en we spraken af. We zijn dan gaan wandelen aan de gavers, hebben echt een zalig goed gesprek gehad en het leek echt heel goed te gaan. De eerste weken ging het ook goed.
Nu moet ik wel toegeven dat ik niet echt veel rekening hield met hem, omdat hij de laatste 2 keer al redelijk met mijn voeten gespeeld had. Dus hadden we weer veel ruzie, over dat ik bv in een minirokje uitging enzo. Verstaanbaar.. achteraf gezien.
Door de vele ruzies besloten we maar om weer uit elkaar te gaan.
De 1e week had ik er geen problemen mee, maar aangezien we beiden hetzelfde stamcafé hebben werd het een paar weken geleden wel een probleem voor mij.
ik word constant geconfronteerd met hem, maar uiteindelijk ja .. zorg ik zelf voor de confrontatie. Ik blijf gaan gewoon omdat ik weet dat hij er is, ik blijf langs zijn huis passeren om zijn auto te zien staan .. want alleen zo voel ik mij iets beter. ( Klinkt als een obsessie .. niet? )
De laatste weken besef ik wel dat ik echt hém wil, niemand anders.
Ookal heeft hij zijn fouten, kan hij soms eens een bruut antwoord geven of grof uit de hoek komen.. het kan mij eigenlijk niet zoveel schelen... want ik zie hem echt doodgraag.
Maar ooit zal ik echt gaan moeten aanvaarden dat hij mij niet meer graag ziet... en dat zal nog meer pijn doen.
Sharon
Bedankt
Bedankt voor je reactie en tips

Voor meer info kan je altijd kijken op de reactie van het ander bericht .. en echt bedankt hé
Sharon