Waar te beginnen....hoe door te gaan.

afbeelding van Queeny

Beste lotgenoten,

Na het lezen van enkele verhalen deed het mij goed om te weten dat ik niet alleen ben. Natuurlijk heb ik al mensen in mijn leven die dit ook hebben meegemaakt maar verhalen van anderen komen toch anders over.

Het is nu ongeveer twee maanden geleden dat ik erachter ben gekomen dat mij vriend van 3 jaar (met ups and downs) vreemd is gegaan. Wij hebben genoeg met elkaar meegemaakt, zijn breuk met zijn ex met wie hij een zoontje heeft, zijn relatie die hij na haar heeft gehad waar hij van achter is gekomen dat zij vreemd is gegaan (2 x).

Ik heb hem ongeveer drie maanden na zijn laatste relatie ontmoet. Via een familielid die met hem samenwerkt. Hij was erg gekwetst toen hij erachter kwam dat zij toenmalige vriendin vreemd was gegaan met haar ex. Hij heeft haar vergeven en zij hebben het weer geprobeerd. Na de tweede keer is hij zwaar in een dip komen te zitten. Toen ik heb ontmoete was hij dan ook wel down maar hebben daardoor heel veel kunnen praten. Ik was echt een goeie vriendin voor hem ook over de situatie met de moeder van zijn zoon misschien was dat ook het probleem.

Na de eerste 6 maanden kwam ik erachter dat hij nog erg over zijn eerste vriendin in de knoop zat en dat hij wellicht nog niet over haar heen was. Ik heb hem toen ook laten weten dat hij maar eerst dat moest gaan oplossen voordat hij met mij verder ging. Heeft hij dan ook gedaan en na een paar weken was hij weer in mijn leven. Later in onze relatie kwam ik er pas achter dat hij zo door die andere zo gekwetst was. En het daar voornamelijk moeilijk mee had. We hebben gepraat, gelachen gehuild en nog meer gepraat. Hij was zo woedend over die relatie.

In die 3 jaar heb ik hem zo vaak weggestuurd omdat hij maar niet bereid was om zijn zoontje aan mij voor te stellen en zij ex te vertellen dat hij een nieuwe relatie had en naar eigen zeggen daar heel gelukkig mee was. Ik was zo bezig met dat deel dat ik nooit had zien aankomen dat hij vreemd zou gaan met iemand van het werk. In de periode dat ik hem wegstuurde i.v.m. zijn ex heeft hij dus wat gehad met die collega. Al die keren dat wij het weer probeerde samen heeft hij mij nooit laten weten dat hij iemand anders had ontmoet.

Ik dacht in eerst instantie dat ik daar nooit mee zou kunnen omgaan maar ik stond versteld van mijzelf dat ik bereid was om het hem te vergeven en er samen aan te gaan werken. Natuurlijk was dat niet gelijk zo. Na twee maanden dacht ik dat wij het maar moesten uitpraten en eraan moeten gaan werken. Ik ben er nu achter gekomen dat hij dus gewoon contact heeft met iemand anders en blijkbaar bereid is om verder te gaan met iemand anders dan het te proberen met mij. Dat komt heel hard aan ik weet niet wat pijnlijker is dat hij vreemd is gegaan of dat hij bereid is om verder te gaan met een ander i.p.v. met mij.

Nou dit is een lange blog ik hoop dat je het geduld heb gehad om dit uit te lezen en ook nog de energie hebt om te reageren. Ik kijk uit naar jullie reacties.

Groet,

Queeny

afbeelding van nico_nico

doorgaan

Hallo Queeny,

Je wilt doorgaan, zeg je zelf.
Bedoel je dan dat je met die kerel door wilt gaan of met je leven zonder hem.
Als ik lees wat het probleem is, dan lijkt hij niet zo eerlijk om te gaan met u.

Het is ten eerste niet slim om in een nieuwe relatie te stappen. Dus je deed er inderdaad wel goed aan om hem eerst zijn vorige relatie te laten verwerken. Alleen is de periode een beetje kort lijkt mij: "enkele weken".
Volgens mij is ie nogaltijd niet over zijn ex. Het feit dat ie bij iemand van het werk gaat is zeker ook weer niet goed. Daarom stel ik mij de vraag wat jij zelf wilt.

Ik wens je sterkte!
En laat hier maar van je horen hé.
Je kan hier je hart luchten en misschien wel wijze raad opdoen.

Sterkte!

Groeten,
Nico

afbeelding van Queeny

Doorgaan

Hallo Nico,

Dank je wel voor je reactie. Ik zou heel graag door willen gaan met mijn leven. Ik ben nu niet aan een nieuwe relatie toe ook niet met hem. Ik geloof dat een goede relatie met vallen en opstaan te bereiken is en dat als beide partijen dit willen dit ook mogelijk is. Om antwoord te geven op jou vraag "wat jij zelf wilt" en dan denk ik dat jij het hebt over deze relatie. Eerst wilde ik dat hij moeite voor ons zou doen. Maar ik ben nu alleen maar heel erg boos en gekwetst en kan hem nu niet luchten nog zien. Ik hoop dat ik hier snel overheen ben. Ik kan nog steeds niet geloven dat wat wij hadden over is. Ik dacht dat wij naar iets toe aan het werken waren. Maar misschien was ik meer een goeie vriendin voor hem en was ik alleen maar lief genoeg om bij uit te kunnen huilen en mijn goeie woorden en adviezen aanhoren. Misschien zag hij geen uitdaging/spanning meer in onze relatie.

Heeft het tussen ons dan nooit een kans gehad omdat hij nog niet over zij ex heen was, en was ik misschien weer te snel met hem verder gegaan, had ik geen grens toen ik hem al die keer weer terug nam? Ik dacht dat ik in hem/ons aan het investeren was. Dat wij hier uiteindelijk sterker uit zouden komen. Maar als hij zijn hard voor een ander heeft geopend wat zegt dat dan over zij gevoelens voor mij? Moeilijk, moeilijk, moelijk.

Groetjes Queeny

afbeelding van nico_nico

Doorgaan Queeny

Hallo Queeny,

Ik begrijp dat je met veel vragen zit, en het ergste is dat je geen antwoorden krijgen kan. Want wie kan en zal je antwoorden geven op je vragen?
Maar als ik u één ding kan zeggen: Ik denk niet dat je veel bij u zelf moet gaan zoeken. Als hij dergelijke zaken gedaan heeft("bedriegen"), dan is hij het niet waard om u als partner te hebben.
Als jullie het elke keer opnieuw moesten proberen, jullie relatie dus, wat waren de reden dan? Was het omdat hij nog met zijn ex in zijn hoofd zat, of om nog andere redenen?

Het feit dat hij nu bij iemand anders is, moet de beslissing voor u gemakkelijker maken. Je moet hem los laten en u er niks meer van proberen aantrekken. Stel je die vragen niet, doe je zelf die pijn niet aan. Het is moeilijk om dat te doen natuurlijk, want je wil weten waarom. Maar soms zijn mensen zo, en daar kan je weinig aan doen.

Ga gewoon door met je leven, doe leuke zaken en geniet van wat je doet. Enkel tijd kan dit helen, en je moet je zelf niet lastiger maken door er over te piekeren. Dat is nergens voor nodig lijkt mij.

Sterkte!

Groeten,
Nico