mijn moeder praat tegen me ex in egypte en het zijn geen normale berichten die ze aan elkaar sturen
VAN MIJ MOGEN JULLIE HET WETEN MAAR IK DENK DAT JULLIE HET WEL WETEN .
het gaat namelijk over sex.
ik heb een paar smsjes gelezen en dat ging over sex en hij hield van me moeder
maar vandaag stond haar msn nog aan en mijn gevoel zei dit is nog niet over en ik ging dus naar der hotmail toe.
en idd daar stond iets.
en dat had me moeder naar hem gestuurd.
en dat ging juist weer over sex.
ik heb het meteen verstuurd naar mijn email.
zodat ik het daar in had staan en het aan mijn grote neef kan laten lezen want mijn neef weet alles hier over en hij steund me hier onwijs in.
maar nu kan het echt niet meer langer.
als mijn vader dit komt teweten dan gaan ze scheiden (miss ook wel goed) maarja het blijft toch je moeder he
(die vreemd gaat)
maar goed ik weet nu helemaal niks meer wat ik moet doen en ik wil dit ook niet meer langer weten jullie wat ik moet doen want ik word gek hier :S
Sabine
Lijkt me inderdaad een
Lijkt me inderdaad een heel ongezonde situatie.
Probeer rustig te blijven en gaat eens een serieus gesprek aan met je moeder.
geen zin ..
Crea-tive, ik weet niet of praten zin heeft...
Liefdesverdriet zal hoe dan ook een keertje overgaan. Maar je moeder die dit doet lijkt me een veel groter probleem.
Je moeder richt onherstelbare schade aan de relatie tussen haar en haar dochter, bovendien moet ze niet op dat niveau communiceren met de ex van haar dochter, ook al heeft hij haar als eerste benadert.
Je moeder had er niet op in moeten gaan (als zij zelf niet begonnen is)
Of ben je mentaal ziek en heb je professioneel hulp nodig..
Ik wil er nog aan toevoegen....
Sabje, treur niet om hem, hij deugt niet en geef hem onder geen enkele voorwaarde een kans om bij je terug te komen. Iemand die in staat is om met zijn (ex) schoonmoeder te gaan rommelen heft geen geweten en weet niet of hij zich bij zijn eigen dochter kan beheersen.
Wat je met je moeder aan moet weet ik niet, ik ben geen deskundige op dit gebied. Maar wens je wel heel veel sterkte hiermee.
Vergeet hem !
je hebt maar één moeder
Hey Sabje,
Ik zou de mogelijkheid in gedachte houden dat je moeder is benaderd en versierd door je ex om god weet welke reden (jou misschien terugpakken?).
Je ex heeft geen geweten, zoveel is duidelijk.
Je moeder kan in een relatiesleur zitten, en is in een moment van zwakte misschien versierd op deze wijze (komt ze anders veel andere venten tegen? first come first served...). Ik zou met haar praten hierover, wees open minded.
Want vergeet niet... relatiepartners komen en gaan... maar een moeder zal er slechts maar ééntje van bestaan!
Red je relatie met je moeder, en eis dat ze er onmiddelijk mee kapt in functie van jouw relatie met je moeder.